Injekčná lypolýza

Injekčná lypolýza


PBSerum MEDICAL je nová inovatívna rada produktov profesionálnej lekárskej estetiky, ktorá sa špecializuje na na liečbu fibrózy, jaziev, strií, celulitídy a redukcie tukových zásob. Liečbu týmito enzýmami nazývame aj ako nechirurgická lipusukcia.

Prípravky z rady MEDICAL obsahujú 3 enzýmy KOLAGENÁZA, LIPÁZA A LYÁZA , ktoré sú určené iba na lekárske účely.

PBSerum HIGH - liečba a prevencia pooperačnej fibrózy, hypertrofické, atrofické a keloidné jazvy, integrácia kožných štepov u pacientov s popáleninami, strie.

PBSerum MEDIUM - pomáha eliminovať nahromadenie tuku spojenú s fibrózou. Stimuluje metabolizmus lipidov a rozklad triglyceridov na zníženie objemu adipocytov v oblastiach s nadmerným nahromadeným tukom.

PBSerum LOW - liečba ochabnutosti, perikulárnych vačkov, zadržovania tekutín.

Pri injekčnej aplikácii sa aplikuje PBSérum (High, Medium alebo Low) spolu s vysoko molekulárnou a mierne sieťovanou kyselinou hyalurónovou, ktorá má protizápalové a regeneračné vlastnosti a stimuluje aj tvorbu kolagénových vlákien v poškodených tkanivách. Zákrok sa vykonáva ambulantne bez potreby anestézie. Trvá cca 30 min. Je potrebné ho opakovať 2 – 4 krát podľa individuálnych potrieb v intervaloch 6 – 8 týždňov. Efekt sa dostavuje postupne a je dlhodobý. Miesto je po zákroku mierne opuchnuté a začervenané, klient môže pociťovať pálenie alebo aj svrbenie. Tieto prejavy však najneskôr do 3 dní vymiznú.

DOZVITE SA

Prečo salón Aurora

Certifikovaní tím

Kvalitná kozmetika

Overené techniky, moderné prístupy a technológie

Príjemné priestory a atmosféraAURORA

Pozrite si
ako to u nás vyzerá