Celoročný chemický peeling BioRePeel Cl3

Celoročný chemický peeling BioRePeel Cl3


Biorevitalizácia pokožky tváre aj tela.

BioRePeelCl3 inovatívny dvojfázový produkt s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom, ktorý sa dá aplikovať počas celého roka.

Prípravok BioRePeelCl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií!

Výnimočnosť peelingu spočíva v tom, že sa aplikuje a pôsobí ako peeling, ale súčasne pôsobí aj ako biorevitalizácia. Je vhodný pre tých, ktorý nechcú, alebo nemôžu podstúpiť injekčnú revitalizáciu.

BioRePeelCl3 je dvojfázový a to je jeho ďalšia výnimočnosť.

Prvá fáza – hydrofilná – obsahuje celý rad kyselín, vitamínov a zložiek pre lifting pleti, na ktorých závisí spustenie procesov, ktoré zlepšujú stav pokožky a omladzujú ju.

Druhá fáza – lipofilná – pozostáva z aktívnych látok zodpovedných za zvlhčenie pokožky a obnovu hydro – lipidovej bariéry.

Kombinácia týchto účinných látok Vám umožní účinne bojovať proti starnutiu kože, účinkom ultrafialového žiarenia, pigmentácie a prejavom akné. Základom ošetrenia je mierne odlupovanie pleti v kombinácii so silnou proliferáciou kože a stimuláciou procesov biosyntézy, ktoré pomáhajú obnoviť štruktúru kože.

Procedúra je vhodná aj pre mladú pleť s prítomnosťou akné v akútnom štádiu, komedoálnou formou akné, mladých alebo čerstvých jaziev a jemných vrások.

Účinky

Biorevitalizácia pokožky tváre a tela

Liečba akné v akútnom štádiu, post - akné

Ošetrenie zväčšených pórov a mastnej pokožky

Liečba pigmentácii pokožky

Vyhladenie jemných vrások

Stimulácia tvorby kolagénu a elastínu

DOZVITE SA

Prečo salón Aurora

Certifikovaní tím

Kvalitná kozmetika

Overené techniky, moderné prístupy a technológie

Príjemné priestory a atmosféraAURORA

Pozrite si
ako to u nás vyzerá